OVIDE. P. Ovidii Nasonis Operum Tom. 3. Fastor... - Lot 153 - Hôtel des ventes d'Évreux

Lot 153
Estimation :
40 - 50 EUR
OVIDE. P. Ovidii Nasonis Operum Tom. 3. Fastor Libr. Tristium. De Ponto &c. Cum notis selectiss. varior. accurante C. Schrevelio. Lugduni Batavorum (Leyde), Petri Leffen, 1661. In-8 de (8) ff., 400-(30) pp., 492-(5) pp. Vélin ivoire de l'époque, titre manuscrit au dos. Beau frontispice gravé.
Mes ordres d'achat